Pośrednictwo w handlu z Chinami / Zamawiaj produkty z TaoBao.com

Nie wiesz jak zamawiać? To proste!

Zdjęcia

informacje umieszczone na tej zakładce są moimi przemyśleniami , tym co widzę , i co czuje 

jeżeli nie chcesz tego oglądać -- to wystarczy jeden klik i tyle 

a Ponieważ my Ludzie z UE mamy "wolność słowa i wypowiedzi "

to ja z tego  KORZYSTAM

 

 

Shenzhen - miasto 20 milionów ludzi plus tych nie zliczonych  :) 

ile pracy codziennej ma tutejszy zarząd miasta , smieci , drogi , oczyszczlnie scieków , dostarczenie wody pitnej , i prosze mi wierzyć -- to wszystko funkcjonuje bardzo sprawnie 

tak bardzo zmienił mi się pogląd na Chiny od mojego pierwszego przyjazdu tutaj .

Od mojego widzenia Chin z perspektywy Europy 

i ciągle sie zastanawiam , dlaczego nam w Europie przekazują takie błedne informacje , dlaczego nas kłamią , i pokazują wyrywki  z tego olbrzymiego  Kraju , dlaczego ja nie boję się tutaj wyjsc na ulice , i udac sie w najbardziej ciemne zakatki ? dlaczego gdy zostawię telefon w Taksówce , to kierowca za mna biegnie , dlaczego ludzie którzy naprawde cięzko pracują są usmiechnieci . 

DLACZEGO NIE MA TRAGEDII NARODOWEJ JAK SPADNIE TAKI DESZCZ ?

Maj -- czas obfitych opadów deszczu ;

dużo , bardzo dużo wody , następnego dnia wszysko ok

czesto zastanawiam się co by było gdyby np. w Warszawie taka jedna ulewa ? a tutaj następnego dnia wszystko ok , ludzie do pracy metrem , samochodami rowerami , jakby nic się nie stalo . Widać tylko ludzi sprzątających naniesiony piasek na ulice .

 

deszcz deszczem Biznas Biznesem 

 

 

 

Chiny

 Typowa Restauracja klasy średniej. Za Obiad dla 5 Łączone trzeba zapłacić ok 250 zł

 

 

 

 

Chiny 

 

Piekny CHIŃSKI wystrój oraz Dobre jedzenie zapewniaja ZAWSZE Spora liczbę klientów 

 

 

 ChinyChiny

ChinyChiny

Chiny Chiny

ChinyChiny

ChinyŚwięto KSIĘŻYCA Chiny

Święto KSIĘŻYCA ChinyŚwięto KSIĘŻYCA Chiny

Powyższe zdjecia przedstawiaja księżycowe ciastka, które wręcza sie z okazji Święta KSIĘŻYCA. SA BARDZO słodkie, z żółtkiem jajka w środku. Obdarowywanie SIE Tego rodzaju ciastkami jest  popularnym zwyczajem w Chinach 

 

 

 

Poniżej pare zdjęć, którymi Karmi nas nasza Telewizja w Europie. NIE SA TO domy współczesnych Chińczyków, a Turystyczna atrakcja  -coś w rodzaju  skansenu, ZA którego zwiedzanie trzeba słono zapłacić. 

  Piękne ChinyPiękne Chiny

Piękne ChinyPiękne Chiny

Piękne ChinyPiękne Chiny

Piękne ChinyPiękne Chiny

 

 

Otoczenie - Krajobrazy 

Piękne ChinyPiękne Chiny

Piekne Chinypiękne Chiny

 

 

 

Chińskie wesele. W dzisiejszych czasach są  pomieszaniem chińskiej tradycji z kultura zachodu. Panna mloda oraz Pan Młody w ubiorach czysto europejskich, jednakże Stare zwyczaje pozostają - sztuczne ognie, fajerwerki, race, szukanie pantofelka Panny Młodej - oczywiscie Czerwonego.

Rodzice Pana Młodego muszą zaopatrzyć sie w Tyle petard, aby  wystarczyło Czasu na wyniesienie z Domu Panny Młodej Jak najwiekszej ilości prezentów. Petardy Moga w takim  wypadku strzelać przez Dobra godzine, w którym do Rodzina Pana Młodego czasie prezenty Z Domu wynosi Panny Młodej.

Prezentami SA najczęściej produkty potrzebne w pózniejszym życiu, czyli Lodówka, mikrofalówka, zastawy Stołowe, obrusy, kołdry i pościel. Nie nie brakuje również takich prezentów Jak Klimatyzacja LuB Drzwi jeżeli Państwo mlodzi są  akurat w czasie Budowy Lub urządzania mieszkania, czy domu.  prezenty  są zawsze BARDZO praktyczne.

 

 

 

 

Oczywiscie tak Jak iu nas tradycyjnie SA tworzone "bramki". Trzeba mocno sie natrudzić ABY wynegocjować CENE ZA Przejazd. Mezczyzna z czerwona siatka próbuje przekupic przywódcę Barykady papierosami i alkoholem :)

 

GDY Uda sie w końcu przezwyciężyć WSZYSTKIE "przeciwności" nastepuje Podróż do Domu Pana Młodego, gdzie z. tobołkiem na ramieniu oblubieniec i oblubienica wyprowadzą sie z rodzinnego Domu. Oczywiscie zwyczaj traktowany JEST JAKO Żart.

 

 

Najpopularniejsze kategorie

 • Odzież
  męska
 • Odzież
  damska
 • Torebki
 • Obuwie
  damskie
 • Obuwie
  męskie
 • Zabawki
 • Zegarki
 • Społeczność TaoBaoPolska - baza wiedzy

Zaufani spedytorzy